Ponad 200 minut na wygranie gier dla dzieci i dorosłych

Ludzie grają minutę, żeby wygrać

Minuta, aby wygrać w gry to jedne z najłatwiejszych gier na każdej imprezie. Gry na każde święto, każdą porę roku i każdy motyw, o jakim kiedykolwiek pomyślisz! I minuta, aby wygrać listę gier, które działają dla pojedynczych osób, zespołów, grup, a nawet grup roboczych.

Szczerze mówiąc, to nie ma znaczenia, ta minuta, aby wygrać, stanowi wyzwanie dla każdego wieku. Dodaj tę stronę do zakładek, aby mieć najlepszą minutę na wygranie listy gier na wyciągnięcie ręki, kiedy tylko zechcesz potrzebujesz gier towarzyskich !

Minuta, aby wygrać gry dla dzieci i dorosłych, które wszyscy pokochają

Ten post zawiera linki partnerskie do produktów dla Twojej wygody. Jeśli kupujesz za pośrednictwem moich linków, mogę otrzymać niewielką prowizję bez dodatkowych kosztów.

Jaka jest minuta, aby wygrać w gry?

Kilka lat temu NBC miało program o nazwie Minute to Win It, w którym uczestnicy musieli wykonać zadanie przy użyciu artykułów gospodarstwa domowego w mniej niż minutę, aby przejść do następnego wyzwania i ostatecznie wygrać pieniądze.

Ludzie grają teraz w gry minutowe, aby wygrać, podobnie jak proste gry towarzyskie - czasami mają limit czasu minut, a innym razem grają w nie jako szybkie i łatwe gry towarzyskie.

Są zabawne, proste w obsłudze, niedrogie i zazwyczaj przezabawne!

Obejrzyj ten film, aby przekonać się, jakie to może być zabawne - a to tylko kilka z ponad 200 minut na wygrywanie gier na tej liście!

Najlepsza minuta na wygranie gier dla dzieci, nastolatków, a nawet dorosłych! Ponad 200 zabawnych gier, które są idealne na zjazd rodzinny, do szkoły, na szkolne imprezy i nie tylko! Proste gry, fajne gry zespołowe i nie tylko!

Jak grać w minuty, aby wygrać w gry

Możesz zagrać w minuty, aby wygrać na jeden z trzech sposobów:

Styl nr 1: minuta do wygrania dla indywidualnych osób - człowiek kontra zegar

W tej wersji jeden gracz będzie próbował pobić zegar w każdej grze. Na przykład będą musieli spróbować zakończyć grę w ciągu minuty (stąd minuta, aby wygrać).

Jeśli to zrobią, zdobędą nagrodę. Jeśli nie, niech ktoś inny spróbuje. Jeśli wolisz ten styl, polecam wybrać inną osobę do każdej gry.

Alternatywną wersją tej wersji jest umożliwienie tej samej osobie kontynuowania grania w gry, dopóki nie będą w stanie ukończyć jednej na minutę. Albo możesz mieć wszystkich grających indywidualnie w tym samym czasie (podobnie jak w wersji 3 poniżej, ale w pojedynkach, a nie zespołach) i zobaczyć, kto wszyscy mogą ukończyć wyzwanie w ciągu minuty.

Styl nr 2: minuta do wygrania dla grup

W tym stylu wybierzesz dwóch graczy do każdej gry, którzy będą walczyć przeciwko sobie, grając w grę, zamiast próbować pokonać czas. Więc dasz każdej osobie materiały do ​​gry i zobaczysz, kto może skończyć pierwszy.

Pierwsza osoba, która zakończy grę, wygrywa nagrodę. Ponownie, zmieniaj pary dla każdej gry, powtarzając graczy w razie potrzeby, ale działa to dobrze, gdy masz mniejsze grupy, aby każdy mógł uczestniczyć w różnych grach.

Styl nr 3: minuta na wygraną dla zespołów

W tym stylu podzielisz swoją grupę na dwie (lub 3 lub 10 w zależności od liczby gości). W każdej grze drużyny muszą wybrać jednego gracza, który będzie rywalizował w grze z innymi drużynami.

Na przykład jedna osoba z każdej drużyny otrzyma zapasy i instrukcje dotyczące gry. Kiedy powiesz „start”, wszyscy rywalizują o to, aby ukończyć grę jako pierwszy.

Pierwsza drużyna, która zakończy grę, otrzyma 5 punktów, druga drużyna - 3, trzecia drużyna - 1, a wszyscy inni - żadnego. Działa to najlepiej, jeśli masz sporo osób i jest dobrym sposobem, aby wszyscy zaangażowali się w dopingowanie swojego zespołu.

Jedynym momentem, w którym naprawdę potrzebujesz minuty, aby wygrać mecze, jest to, że grasz w zespołach i gdy zespoły ścigają się ze sobą, aby ukończyć wyzwania. W takim przypadku bardzo polecam zaopatrzenie się w dużą tablicę suchościeralną lub plakatową i zapisanie numeru każdego zespołu na górze.

Po lewej stronie planszy zapisz nazwy każdej gry lub przynajmniej jej numer (1, 2, 3 itd.).

W każdym meczu pierwsza drużyna, która zakończy grę, otrzymuje pięć punktów, druga drużyna - 3, trzecia - 1, a pozostałe drużyny nie zdobywają punktów w tej rundzie.

Jeśli chcesz, aby wszyscy zdobyli punkt, jeśli skończą, ustaw licznik czasu dla każdej gry. Drużyna, która pierwsza zakończy grę, otrzyma 5, druga 3, trzecia 2, a każda inna drużyna, która skończy w ciągu minuty, otrzyma 1 punkt.

Druga wersja punktacji pomoże utrzymać wynik nieco bliżej, jeśli uważasz, że jedna drużyna może zniszczyć inną.

Oto, jak może wyglądać przykładowa tablica wyników na koniec gry.

Przykład karty wyników gier Minuta, aby wygrać

Gdybyś grał w miejscu, w którym każdy, kto ukończy wyzwanie, zdobędzie punkt, wyglądałoby to trochę inaczej. Po prostu lubię mieć to na dużej tablicy, aby wszyscy mogli zobaczyć, jak radzi sobie każdy zespół!

W większości minut na wygraną można grać z przedmiotami, które masz w domu, ale jest kilka kluczowych materiałów, które najprawdopodobniej będziesz chciał kupić i mieć pod ręką, jeśli będziesz często grać.

Mam pudełko z tymi 10 rzeczami w moim warsztacie, więc zawsze możemy się bawić, gdy przyjdzie rodzina na około!

minuta, aby wygrać to gry

Inne zasoby na świetną minutę, aby wygrać imprezę

Zwykle używam minuty, aby wygrać mecze na moich imprezach, niezależnie od tematu, ale w rzeczywistości możesz zorganizować całą minutę, aby wygrać imprezę tematyczną. Oto kilka innych wspaniałych zasobów, jeśli chcesz to zrobić!

Najlepsze 10 minut na wygranie gier

Te minuty na wygraną to te, z których korzystałem wielokrotnie, tylko z różnymi świątecznymi motywami! Niekoniecznie są one najfajniejsze, ale to takie, które możesz po prostu złapać i zmienić na dowolną imprezę!

Umieść ciasteczko na czyimś czole. Muszą używać tylko mięśni twarzy (bez rąk), aby dostać się do ust.

2 - Na przekór grawitacji

Daj każdemu graczowi trzy balony. Muszą przez minutę utrzymywać w powietrzu wszystkie trzy balony.

3 - Butelka do butelki

Napełnij jedną 2-litrową butelkę czymś (Lucky Charms, Jelly Beans itp.), A następnie zaklej taśmą do drugiej 2-litrowej butelki - gracze muszą przenieść wszystko z jednej butelki do drugiej.

4 - Shamrock Shake

Przyklej puste pudełko Kleenex do pary rajstop, wypełnij piłeczkami do ping ponga, a następnie owiń taśmę wokół czyjejś talii. Muszą się potrząsać, aż wypadną wszystkie kulki.

5 - Podsumuj

Gra dla dwóch graczy, w której jedna osoba musi owinąć drugą osobę w serpentyny, papier toaletowy lub coś innego

6 - Traffic Yam

Pchnij słodkiego ziemniaka po podłodze z jednej strony pokoju na drugą, używając samego nosa (zrobiłem to również z kapustą na Dzień Świętego Patryka)

7- Iron Man

Użyj pałeczki, aby ułożyć żelazne orzechy jeden na drugim

pomysły na cyrkową imprezę tematyczną

8 - Odliczanie do Nowego Roku

Wypełnij pola różną liczbą dzwonków (1-5). Gracze muszą nimi potrząsnąć i ułożyć je w kolejności zgodnej z liczbą dzwonków.

9 - Tor przeszkód

Ustaw tematyczny tor przeszkód z obiektów w całym pokoju. Gracze muszą przejść od jednego końca pokoju do drugiego wokół toru przeszkód na macie lub ręczniku.

10 - Wybieranie filiżanek

Rozstaw jak 25 filiżanek, napełniając je częściowo wodą. Umieść naklejkę na dnie niektórych kubków. Gracze muszą wybierać po jednym kubku na raz, próbując znaleźć naklejkę.

Zabawna minuta na wygranie gier na playpartyplan.com i innych świetnych grach towarzyskich! mogę

Najlepsza kolekcja minut na wygranie gier

Oto najlepsza minuta na wygranie listy gier!

Kliknij poniższe linki, aby przejść bezpośrednio do instrukcji gry, list zaopatrzenia i zdjęć dla każdej z gier.

Jeśli potrzebujesz więcej pomysłów na konkretne wakacje, warto przejrzeć różne posty. Na wygranie jest mnóstwo minut, które można nieco zmienić, aby pracować na inne święta lub okazję! (np. gry baby shower mogą działać z różnymi przedmiotami na Boże Narodzenie)

Jestem całkiem pewien, że używałem tej gry „twarzą w twarz” tyle razy, ile jest smaków Oreos!

Minuta, aby wygrać Gry świąteczne i inne święta

Minuta, aby wygrać Wyzwania na specjalne okazje

Sezonowa minuta na wygranie w grach imprezowych

Różne minuty, aby wygrać w gry

Nie zapomnij dodać do zakładek i przypiąć tego przewodnika do minut gry, aby wygrać! Będzie aktualizowana za każdym razem, gdy opublikuję nowe pomysły na grę!