Minuta do wygrania gier dla grup

Zabawna minuta na wygranie gier na playpartyplan.com i innych świetnych grach towarzyskich! mogę

Te minuta, aby wygrać to gry dla grup to jedne z najlepszych minut zespołowych, aby wygrać mecze! To są gry IT roku i każdy je pokocha!

Jeśli nie możesz już powiedzieć, kocham mnie przez chwilę, aby wygrać to mecze. Wymyśliłem minutę, aby wygrać mecze na prawie każde święto, każdą okazję i każdy temat, jaki przyjdzie mi do głowy. To jest prawdziwe piękno minut na wygranie gier - naprawdę możesz sprawić, by pasowały do ​​dowolnego tematu, dowolnej grupy i wieku! Nawet mój 5-latek uwielbia się bawić!

Jak grać w te minuty zespołowe, aby wygrać mecze

Podczas gdy ja dzwonię w tej chwili, aby wygrać mecze dla grup lub zespołu minuta, aby wygrać to gry , naprawdę istnieją trzy różne sposoby grania w te gry i niekoniecznie muszą być rozgrywane w grupach lub w zespołach dowolnego rodzaju. Tak się składa, że ​​są to gry, które działają dobrze dla grup, a przynajmniej większość z nich! Graliśmy w nie z pojedynczymi osobami i wszystko było w porządku!

Ty wybierasz. Niezależnie od tego, który sposób wybierzesz, gwarantuję, że nadal będą zabawne. Aby uzyskać więcej informacji na temat gry minuta, aby wygrać to gry , sprawdź moją minutę, aby wygrać przewodnik!

Styl nr 1: Człowiek kontra zegar - W tej wersji jeden gracz będzie próbował pobić zegar w każdej grze. Na przykład będą musieli spróbować przenieść wszystkie posypki z jednej butelki do drugiej w ciągu minuty (stąd minuta do wygrania). Jeśli to zrobią, zdobędą nagrodę. Jeśli nie, niech ktoś inny spróbuje. Jeśli wybierzesz ten styl, polecam wybrać inną osobę do każdej gry.

Styl # 2: Head to Head - W tym stylu wybierzesz dwóch graczy do każdej gry, którzy będą walczyć przeciwko sobie, grając w grę, zamiast próbować pokonać czas. Więc dasz każdej osobie butelkę i zobaczysz, kto może przenieść posypkę z jednej butelki do następnej. Pierwsza osoba, która zakończy grę, wygrywa nagrodę. Ponownie, obracaj parami dla każdej gry, powtarzając graczy, jeśli to konieczne.

Styl # 3: Konkurs drużynowy - W tym stylu podzielisz swoją grupę na dwie (lub 3 lub 10 w zależności od liczby gości). W każdej grze drużyny muszą wybrać jednego gracza, który będzie rywalizował w grze z innymi drużynami. Na przykład, każda drużyna otrzyma butelkę, a pierwsza drużyna, która zakończy grę, otrzyma 10 punktów, druga drużyna otrzyma 5 itd.

Działa to najlepiej, jeśli masz sporo osób i jest dobrym sposobem, aby wszyscy zaangażowali się w dopingowanie swojego zespołu. Jeśli masz dużo ludzi, ale mało miejsca, spróbuj biegów, w których Drużyna A ponownie rywalizuje z Drużyną B, Drużyna C rywalizuje z Drużyną D, a następnie zwycięzcy dwóch biegów walczą ze sobą o punkty.

Łatwa minuta na wygranie gier dla grup

# 1 - Nakarm potwora (lub wstaw tutaj nazwę stworzenia)

Wspomniałem o tym wcześniej, ale w wielu z tych gier po prostu zastąp to, czego użyłem w mojej grze, na coś pasującego do Twojego motywu. W tej grze chodzi o to, że aby wygrać, musisz nakarmić stworzenie - czyli wrzucić kawałek cukierka do 2-litrowej butelki po napoju. Byłoby naprawdę fajnie wykorzystać zdjęcie, powiedzmy Sven, i nakarmić nimi renifery Frozen Party Games .

Aby zagrać, umieść 2-litrową butelkę w odległości 3-5 stóp od zaklejonej taśmy na grupie. Nakleić taśmą zdjęcie swojego „stworzenia” na butelkę i umieścić miskę Skittles lub M & Ms przy taśmowanej linii na ziemi. Jeśli grasz z wieloma graczami jednocześnie, daj każdemu z nich cukierki w innym kolorze.

Gracze muszą ścigać się, aby spróbować i być pierwszymi, którzy wrzucą cukierki do butelki. Chociaż zrobiliśmy to z colą, polecam najpierw wypić napój gazowany i napełnić go wodą, abyś mógł zobaczyć, jaki kolorowy cukierek znalazł się w butelce, jeśli masz kilka osób grających jednocześnie.

śmieszne gry halloween dla dzieci

# 2 - Wessij to

W tej grze gracze muszą wysysać klejnoty słomką, a następnie odkładać je z powrotem, aby całkowicie zakryć wycięty papier. Zrobiliśmy to z. psa, ale możesz zrobić bałwana, renifera, a nawet dynię. Robiliśmy klejnoty, ale możesz też zrobić coś takiego jak cukierki lub naprawdę cokolwiek innego, mniej więcej tego samego rozmiaru i wagi.

To również działałoby bardzo dobrze z nimi gry z księżniczkami jeśli chcesz zrobić klejnoty umieszczone na tiarze.

10 najzabawniejszych minut na wygranie gier w historii! Są idealne dla dzieci, nastolatków, dorosłych, a nawet na spotkanie rodzinne. Zabawnie byłoby grać z moim zespołem roboczym lub na przyjęciu urodzinowym mojego syna! Nie mogę się doczekać, aby wypróbować numer 7!# 3- Slap Happy

Dwóch graczy w drużynie musi przenieść pokruszoną papierową kulkę z jednego końca pokoju na drugi, uderzając nią w tę iz powrotem za pomocą książek, aby uderzyć ją o siebie.

Jedyną prawdziwą zasadą tej gry jest to, że muszą uderzać papierową kulkę w jedną i drugą stronę, jedna osoba nie może uderzyć jej dwa razy z rzędu. Możesz to również zrobić za pomocą czegoś takiego jak piłka Nerf lub plastikowa dynia (tak właśnie zrobiliśmy dla tych) jesienne gry towarzyskie ).

# 4 - Zarezerwuj hokej

Ustaw tor przeszkód złożony z pachołków, zabawek lub czegokolwiek, co masz w domu. Gracz musi użyć miotły, aby dostać książkę (lub inny przedmiot, który wybierzesz, jeśli nie chcesz używać książki) z jednej strony toru z przeszkodami do bramki po drugiej stronie toru.

Spraw, by było to jeszcze trudniejsze, zasłaniając oczy jednemu członkowi drużyny i prosząc drugiego członka drużyny o wskazówki, które poprowadzą go po trasie.

Albo spróbuj tej wersji hokeja, w którą graliśmy podczas naszego Igrzyska Olimpijskie zamiast! Obie są naprawdę zabawne i świetne na minutę, aby wygrać!

# 5 - Wrap Around

Dwóch graczy musi użyć kolorowych serpentyn i owinąć je wokół innego gracza, aby owinąć gracza jak mumia. Zespoły mają minutę, aby całkowicie otoczyć drugiego gracza lub stworzyć najlepszą mumię (jeśli rywalizują z inną drużyną).

Zawsze możesz to zmienić również dla dowolnego motywu, takiego jak chusta reniferowa, którą zrobiliśmy w ramach tego Gry świąteczne ostatni rok!

# 6 - Cup of Fun

Przed grą umieść naklejkę na spodzie kilku plastikowych kubków. Umieść te oznaczone plastikowe kubki razem z kilkoma innymi plastikowymi kubkami i odwróć je tak, aby spód był ukryty. Napełnij kubki do około 1/4 napełnienia (w zależności od rozmiaru kubków) napojem, który ma sens na przyjęcie, a następnie ustaw je w kwadracie na stole.

Aby zagrać, gracze muszą wybrać kubek, wypić to, co jest w kubku i iść dalej, aż znajdą naklejkę. Jeśli grasz z wieloma drużynami, możesz albo na zmianę wybierać i pić kubki, albo ścigać się, aby zobaczyć, kto pierwszy dotrze do oznaczonego kubka.

Zabawną alternatywą, jeśli nie chcesz, aby wszyscy dużo pili, jest zrobienie tego samego, co w głupim rozbiciu w tym gry urodzinowe post, używając tylko kubków zamiast stożków! I nie niszcz ich, po prostu wybierz jedną i wykonaj zadanie w środku, jeśli nie dostaniesz naklejki.

Halloweenowe gry dla sześciolatków

dobre rzeczy do umieszczenia na liście wiader

10 najzabawniejszych minut na wygranie gier w historii! Są idealne dla dzieci, nastolatków, dorosłych, a nawet na spotkanie rodzinne. Zabawnie byłoby grać z moim zespołem roboczym lub na przyjęciu urodzinowym mojego syna! Nie mogę się doczekać, aby wypróbować numer 7!# 7 - Jedz lub daj się zjeść

Przed imprezą zrób czerwoną lub pomarańczową żelatynę z jakimś bezpiecznym dla żywności przedmiotem na dnie miski. Gracz ma minutę, aby dostać się do obiektu poprzez zjedzenie galaretki, bez użycia rąk.

# 8 - Kręgle z zawiązanymi oczami

Możesz w to zagrać ze wszystkim, co przyjdzie Ci do głowy, jeśli chodzi o kręgle - rożki, butelki z wodą, a nawet duchy z papieru toaletowego, jeśli chcesz grać w kręgle z dyniami, tak jak robiliśmy to w tych Halloweenowych grach imprezowych.

Zasady są proste - miska z zasłoniętymi oczami tyle razy, ile potrzeba, aż zrzucisz wszystkie kręgle lub do minuty. To jest zdecydowanie miejsce, w którym chcesz, aby zespół pomógł odzyskać piłkę (y) temu, kto gra w kręgle!

10 najzabawniejszych minut na wygranie gier w historii! Są idealne dla dzieci, nastolatków, dorosłych, a nawet na spotkanie rodzinne. Zabawnie byłoby grać z moim zespołem roboczym lub na przyjęciu urodzinowym mojego syna! Nie mogę się doczekać, aby wypróbować numer 7!# 9 - Szybkość ma znaczenie

Ustaw tor przeszkód, takich jak pachołki, zabawki, książki itp. Na dużym obszarze. Zawodnik musi skakać od początku toru przeszkód do mety iz powrotem na macie lub ręczniku. Gracze mogą ścigać się, aby ukończyć wyścig przed upływem minuty lub mierzyć czas, a najszybszy zawodnik wygrywa.

Jeśli chcesz, aby ta gra była grą zespołową, zamiast strzelać na macie do kąpieli, niech jeden gracz pociągnie drugiego gracza na macie!

# 10 - Zmierz się z ciasteczkiem

Jeśli kiedykolwiek grałeś minutę, aby wygrać mecze, prawdopodobnie grałeś w tę! Gracze muszą położyć Oreo (lub jakikolwiek inny rodzaj ciasteczka) na czole i włożyć je do ust, używając wyłącznie mięśni twarzy (bez rąk).

Widziałem, jak robiono to za pomocą mięśni twarzy lub przez wyskakiwanie ciastka i złapanie go w usta - to pierwsze jest zdecydowanie łatwiejsze, ale nie tak zabawne!

Potrzeba więcej minuta, aby wygrać to gry ? Sprawdź te ulubione czytelników!